Ceownik stalowy półzamknięty 30x30x10x2
Kod: 2478Opis szczegółowy produktu
Ceownik stalowy półzamknięty 30x30x10x2 mm to profil stalowy o charakterystycznym przekroju w kształcie litery C, dzięki czemu idealnie nadają się do wielu zastosowań konstrukcyjnych. Profil o przekroju C jest wykonany z czarnej stali. Dostarczane w odcinkach produkcyjnych o długości 6 m, wadze 9,13 kg i grubości 2 mm. Długość 1 m odpowiada masie 1,52 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 9.13 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 2 mm |
| Nominalny wymiar (D): | 10 mm |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe cienkościenne |
| Szerokość profilu (A): | 30 mm |
| Wysokość profilu (B): | 30 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 2 mm |
| Nominalny wymiar: | 10 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 1,52 kg |
| Waga produktu: | 9,13 kg |
| Cena za kg: | 5,26 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
