Blacha ryflowana 1,25x2,5 m, grubość 6 mm
Kod: 2532Opis szczegółowy produktu
Blacha ryflowana 1,25x2,5 m, grubość 6 mm, zwana także po prostu blachą łezkową, należy do specjalnego rodzaju blach strukturalnych, które są walcowane na gorąco w jakości S235 i mają gwarancję zgrzewalności. Stosowane głównie do produkcji podłóg antypoślizgowych czy różnego rodzaju schodów. Ponadto w konstrukcjach stalowych, przy produkcji różnorodnych urządzeń oraz w dziedzinie architektury. Dostarczane w całych płytach o wymiarach 1,25x2,5 m, grubości 6 mm i wadze 156 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Blachy stalowe |
|---|---|
| Waga: | 156 kg |
| Format (AxB): | 1,25x2,5 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość (C): | 6 mm |
| Obróbka powierzchni: | ryflowane |
| Długość: | 2500 mm |
| Szerokość: | 1250 mm |
| Grubość: | 6 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga produktu: | 156 kg |
| Cena za kg: | 5,42 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Blacha antypoślizgowa 1,25x2,5 m, grubość 6 mm, Blacha łezkowa 1,25x2,5 m, grubość 6 mm, Blacha łezka1,25x2,5 m, grubość 6 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
