Ceownik ocynkowany 25x25x25x2
Kod: 4264Opis szczegółowy produktu
Ceownik ocynkowany 25x25x25x2 to kwadratowy, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali DX51D, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Dodatkowo jest ocynkowany, co czyni go wysoce odpornego na korozję. Znajduje zastosowanie głównie w budownictwie i ślusarstwie. Produkowany jest w długości 6 m przy wadze 7,08 kg, wysokości 25 mm, szerokości ramienia 25 mm i grubości ścianki 2 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 1,18 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 7.08 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (D): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Szerokość profilu (B): | 25 mm |
| Wysokość profilu (A): | 25 mm |
| Wysokość profilu (C): | 25 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 2 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Waga na metr: | 1,18 kg |
| Waga produktu: | 7,08 kg |
| Cena za kg: | 8,74 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
