Ceownik zimnogięty 25x50x25x5
Kod: 4251Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 25x50x25x5, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 24,36 kg, wysokości 25 mm, szerokości ramion 50 mm i grubości ścianki 25 mm. Długość 1 m odpowiada masie 4,06 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 24.36 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 50 mm |
| Wysokość profilu (A): | 25 mm |
| Wysokość profilu (C): | 25 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 5 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 4,06 kg |
| Waga produktu: | 24,36 kg |
| Cena za kg: | 8,28 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 25x50x25, Profil stalowy U 25x50x25 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
