Ceownik zimnogięty 33x30x33x5
Kod: 4248Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 33x30x33x5, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 26,88 kg, wysokości 33 mm, szerokości ramion 30 mm i grubości ścianki 33 mm. Długość 1 m odpowiada masie 4,48 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 26.88 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 30 mm |
| Wysokość profilu (A): | 33 mm |
| Wysokość profilu (C): | 33 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 5 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 4,48 kg |
| Waga produktu: | 26,88 kg |
| Cena za kg: | 8,28 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 33x30x33, Profil stalowy U 33x30x33 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
