Ceownik zimnogięty 40x80x40x4
Kod: 4233Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 40x80x40x4, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 27,48 kg, wysokości 40 mm, szerokości ramion 80 mm i grubości ścianki 40 mm. Długość 1 m odpowiada masie 4,58 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 27.48 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 4 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 80 mm |
| Wysokość profilu (A): | 40 mm |
| Wysokość profilu (C): | 40 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 4 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 4,58 kg |
| Waga produktu: | 27,48 kg |
| Cena za kg: | 6,49 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 40x80x40, Profil stalowy U 40x80x40 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
