Ceownik zimnogięty 55x162x55x4
Kod: 4245Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 55x162x55x4, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 48,6 kg, wysokości 55 mm, szerokości ramion 162 mm i grubości ścianki 55 mm. Długość 1 m odpowiada masie 8,1 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 48.6 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 4 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 162 mm |
| Wysokość profilu (A): | 55 mm |
| Wysokość profilu (C): | 55 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 4 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 8,1 kg |
| Waga produktu: | 48,6 kg |
| Cena za kg: | 6,23 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 55x162x55, Profil stalowy U 55x162x55 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
