Ceownik zimnogięty 60x100x60x5
Kod: 4258Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 60x100x60x5, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 47,57 kg, wysokości 60 mm, szerokości ramion 100 mm i grubości ścianki 60 mm. Długość 1 m odpowiada masie 7,93 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 47.57 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 100 mm |
| Wysokość profilu (A): | 60 mm |
| Wysokość profilu (C): | 60 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 5 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 7,93 kg |
| Waga produktu: | 47,57 kg |
| Cena za kg: | 7,31 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 60x100x60, Profil stalowy U 60x100x60 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
