Kątownik gięty 35x35x2
Kod: 3064Opis szczegółowy produktu
Kątownik gięty 35x35x2 to gięty kątownik równoramienny wykonany ze stali konstrukcyjnej S235. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, pełną spawalnością oraz odpornością na duże obciążenia i wymagające warunki pracy. Znajduje zastosowanie przy produkcji elementów konstrukcyjnych w budownictwie oraz w różnych gałęziach przemysłu. Profil dostarczany jest w standardowej długości handlowej 6 m i grubości 2 mm. Całkowita masa wynosi 6,41 kg, a masa jednego metra bieżącego to około 1,07 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 6.41 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 35 mm |
| Wysokość profilu (B): | 35 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 1,07 kg |
| Waga produktu: | 6,41 kg |
| Cena za kg: | 6,76 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
