Kątownik gięty 40x20x2
Kod: 3076Opis szczegółowy produktu
Kątownik gięty 40×20×2 to gięty kątownik nierównoramienny wykonany ze stali konstrukcyjnej S235. Jest wytrzymały, w pełni spawalny i odporny na intensywne obciążenia oraz trudne warunki eksploatacji. Stosowany jest głównie do produkcji elementów konstrukcyjnych w budownictwie oraz w zastosowaniach przemysłowych. Profil dostarczany jest w standardowej długości handlowej 6 m i grubości 2 mm. Całkowita masa wynosi 5,46 kg, a masa jednego metra bieżącego to około 0,91 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 5.46 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 40 mm |
| Wysokość profilu (B): | 20 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 0,91 kg |
| Waga produktu: | 5,46 kg |
| Cena za kg: | 7,68 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
