Kątownik gięty 50x50x3
Kod: 3069Opis szczegółowy produktu
Kątownik gięty 50x50x3 to gięty kątownik równoramienny wykonany ze stali konstrukcyjnej S235. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, pełną spawalnością oraz odpornością na duże obciążenia i wymagające warunki pracy. Znajduje zastosowanie przy produkcji elementów konstrukcyjnych w budownictwie oraz w różnych gałęziach przemysłu. Profil dostarczany jest w standardowej długości handlowej 6 m i grubości 3 mm. Całkowita masa wynosi 13,71 kg, a masa jednego metra bieżącego to około 2,29 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 13.71 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 3 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 50 mm |
| Wysokość profilu (B): | 50 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 2,29 kg |
| Waga produktu: | 13,71 kg |
| Cena za kg: | 6,49 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
