Kątownik gorącowalcowany 100x65x8
Kod: 3016Opis szczegółowy produktu
Kątownik gorącowalcowany 100x65x8 należy do stali profilowej o przekroju równobocznym L, która jest walcowana na gorąco w gatunku S235 i gwarantuje spawalność. Profil L to kątownik stalowy, który znajduje zastosowanie głównie w budownictwie i produkcji ślusarskiej – wszędzie tam, gdzie stal podlega obciążeniom zarówno statycznym, jak i dynamicznym. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 59,16 kg i grubości 8 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 9,86 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 59.16 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 8 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 100 mm |
| Wysokość profilu (B): | 65 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 9,86 kg |
| Waga produktu: | 59,16 kg |
| Cena za kg: | 5,41 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
