Kątownik gorącowalcowany 30x30x4
Kod: 2943Opis szczegółowy produktu
Kątownik gorącowalcowany 30x30x4 należy do stali profilowej o przekroju równobocznym L, która jest walcowana na gorąco w gatunku S235 i gwarantuje spawalność. Profil L to kątownik stalowy, który znajduje zastosowanie głównie w budownictwie i produkcji ślusarskiej – wszędzie tam, gdzie stal podlega obciążeniom zarówno statycznym, jak i dynamicznym. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 10,55 kg i grubości 4 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 1,76 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 10.55 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 4 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 30 mm |
| Wysokość profilu (B): | 30 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 1,76 kg |
| Waga produktu: | 10,55 kg |
| Cena za kg: | 5,19 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
| Alternatywne nazwy: | Profil L 30x30x4, Profil stalowy L 30x30x4, Kątownik metalowy 30x30x4 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
