Kątownik gorącowalcowany 40x40x3
Kod: 2946Opis szczegółowy produktu
Kątownik gorącowalcowany 40x40x3 należy do stali profilowej o przekroju równobocznym L, która jest walcowana na gorąco w gatunku S235 i gwarantuje spawalność. Profil L to kątownik stalowy, który znajduje zastosowanie głównie w budownictwie i produkcji ślusarskiej – wszędzie tam, gdzie stal podlega obciążeniom zarówno statycznym, jak i dynamicznym. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 10,88 kg i grubości 3 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 1,81 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 10.88 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 3 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 40 mm |
| Wysokość profilu (B): | 40 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 1,81 kg |
| Waga produktu: | 10,88 kg |
| Cena za kg: | 5,19 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
| Alternatywne nazwy: | Profil L 40x40x3, Profil stalowy L 40x40x3, Kątownik metalowy 40x40x3 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
