Kątownik ocynkowany 20x20x3
Kod: 3089Opis szczegółowy produktu
Kątownik ocynkowany 20x20x3 należy do profili stalowych ocynkowanych o przekroju równobocznym L oraz gatunku DX51DD. Profil o przekroju L to kątownik stalowy, który znajduje zastosowanie głównie w budownictwie i ślusarstwie. Jest stosowany przede wszystkim ze względu na odporność na korozję. Dostarczane w odcinkach produkcyjnych o długości 6 m, wadze 5,35 kg i grubości 3 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 0,89 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 5.35 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 3 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Szerokość profilu (A): | 20 mm |
| Wysokość profilu (B): | 20 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 0,89 kg |
| Waga produktu: | 5,35 kg |
| Cena za kg: | 12,43 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal ocynkowana |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
