Kątownik ocynkowany 30x22x3
Kod: 860Opis szczegółowy produktu
Kątownik ocynkowany 30x22x3 należy do profili stalowych ocynkowanych o nierównoramiennym przekroju L oraz gatunku S235. Profil o przekroju L to kątownik stalowy, który znajduje zastosowanie głównie w budownictwie i ślusarstwie. Ten profil stalowy jest poddawany dodatkowemu cynkowaniu ogniowemu metodą zanurzeniową, dzięki czemu posiada równomierną i bardzo trwałą warstwę cynku zapewniającą skuteczną ochronę antykorozyjną również w bardziej wymagających warunkach zewnętrznych. Cynkowanie wykonywane jest na gotowym profilu, co oznacza, że warstwa ochronna pokrywa całą powierzchnię wraz z krawędziami; jedynie w miejscu cięcia pozostaje nieocynkowana krawędź. Dostarczane w odcinkach produkcyjnych o długości 6 m, wadze 6,9 kg i grubości 3 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 1,15 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kątowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 6.9 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (C): | 3 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Szerokość profilu (A): | 22 mm |
| Wysokość profilu (B): | 30 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Waga na metr: | 1,15 kg |
| Waga produktu: | 6,9 kg |
| Cena za kg: | 7,84 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
