Ocynkowana rura 2
Kod: 216Opis szczegółowy produktu
Rura ocynkowana 2 to stalowa rura walcowana na gorąco w gatunku S195 o gwarantowanej spawalności, posiadająca spaw wzdłużny na całej długości. Jest to materiał o szerokim spektrum zastosowań. Rura konstrukcyjna ocynkowana – spawana wykorzystywana jest do celów konstrukcyjnych oraz w warsztatach ślusarskich. Rury są standardowo ocynkowane ogniowo (spawane), co zapewnia ich wytrzymałość oraz przydatność do różnorodnych zastosowań konstrukcyjnych. Nie nadaje się do przesyłu mediów rozprężnych ani gazu. Dostarczana w długości produkcyjnej 6 m, o masie 31,68 kg, grubości ścianki 3,6 mm. Masa produktu na 1 m wynosi 5,28 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rury stalowe |
|---|---|
| Waga: | 31.68 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S195 |
| Grubość (B): | 3,6 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Cienkościenne rury |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 3,6 mm |
| Gatunek stali: | S195 |
| Waga na metr: | 5,28 kg |
| Waga produktu: | 31,68 kg |
| Cena za kg: | 9,58 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
