Płaskownik stalowy 160x12
Kod: 2623Opis szczegółowy produktu
Płaskownik stalowy 160x12, zwany także płaską stalą lub profilem płaskim, to walcowany na gorąco płaskownik stalowy o jakości S235 z gwarantowaną spawalnością. Idealny do gięcia. Jest to uniwersalny rodzaj stali, który ma swoje zastosowanie w budownictwie, ślusarstwie i innych gałęziach przemysłu. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 90,43 kg i grubości 12 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 15,07 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Płaskowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 90.43 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość (B): | 12 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość (A): | 160 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Szerokość: | 160 mm |
| Grubość: | 12 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 15,07 kg |
| Waga produktu: | 90,43 kg |
| Cena za kg: | 5,24 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
