Płaskownik stalowy 90x5
Kod: 2588Opis szczegółowy produktu
Płaskownik stalowy 90x5, zwany także płaską stalą lub profilem płaskim, to walcowany na gorąco płaskownik stalowy o jakości S235 z gwarantowaną spawalnością. Idealny do gięcia. Jest to uniwersalny rodzaj stali, który ma swoje zastosowanie w budownictwie, ślusarstwie i innych gałęziach przemysłu. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 21,2 kg i grubości 5 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 3,53 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Płaskowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 21.2 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość (B): | 5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość (A): | 90 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Szerokość: | 90 mm |
| Grubość: | 5 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 3,53 kg |
| Waga produktu: | 21,2 kg |
| Cena za kg: | 5,09 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
