Pręt ciągniony fi 12 (S355)
Kod: 3735Opis szczegółowy produktu
Pręt ciągniony fi 12 (S355), to walcowana na zimno stal okrągła o jakości S355. Nadaje się do spawania. Stosowany jest głównie jako część maszyn i konstrukcji poddawanych obciążeniom statycznym i dynamicznym w warsztatach ślusarskich, obróbce metali czy w budownictwie. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 5,33 kg i średnicy 12 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 0,89 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty stalowe |
|---|---|
| Waga: | 5.33 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S355 |
| Średnica (A): | 12 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Średnica: | 12 mm |
| Gatunek stali: | S355 |
| Waga na metr: | 0,89 kg |
| Waga produktu: | 5,33 kg |
| Cena za kg: | 5,26 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
