Pręt ciągniony fi 24 (S355)
Kod: 3721Opis szczegółowy produktu
Pręt ciągniony fi 24 (S355), to walcowana na zimno stal okrągła o jakości S355. Nadaje się do spawania. Stosowany jest głównie jako część maszyn i konstrukcji poddawanych obciążeniom statycznym i dynamicznym w warsztatach ślusarskich, obróbce metali czy w budownictwie. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 21,31 kg i średnicy 24 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 3,55 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty stalowe |
|---|---|
| Waga: | 21.31 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S355 |
| Średnica (A): | 24 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Średnica: | 24 mm |
| Gatunek stali: | S355 |
| Waga na metr: | 3,55 kg |
| Waga produktu: | 21,31 kg |
| Cena za kg: | 7,1 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
