Pręt gwintowany ocynkowany M5 - 4.8
Kod: 3757Opis szczegółowy produktu
Pręt gwintowany ocynkowany M5 - 4.8 to metalowy pręt gwintowany na całej swojej długości, używany do kotwienia belek fundamentowych drewnianych budynków podczas prac ciesielskich lub jako element kotwiczący i łączący. Pręty są poddawane obróbce powierzchniowej poprzez cynkowanie. Dostarczany w długości produkcyjnej 1 m o średnicy 5 mm i wadze 0,11 kg w jakości S235.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty gwintowane |
|---|---|
| Waga: | 0.11 kg |
| Długość produkcyjna: | 1 m |
| Gatunek stali: | DIN 975 |
| Klasa: | 4.8 |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Średnica (A): | 5 mm |
| Długość: | 1 000 mm |
| Średnica: | 5 mm |
| Waga na metr: | 0,11 kg |
| Waga produktu: | 0,11 kg |
| Gatunek stali: | DIN 975 |
| Cena za kg: | 18,53 zł bez VAT |
| Klasa: | 4.8 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
