Pręt kwadratowy 10x10 mm
Kod: 3779Opis szczegółowy produktu
Pręt kwadratowy 10x10 mm to stalowy profil kwadratowy walcowany na gorąco w gatunku S235. Charakteryzuje się bardzo dobrą obrabialnością i nadaje się do zastosowań konstrukcyjnych oraz nośnych. Najczęściej wykorzystywany jest w warsztatach ślusarskich, gdzie służy przede wszystkim do produkcji dekoracyjnych wypełnień ogrodzeń. Produkt dostarczany jest w odcinkach handlowych o długości 6 m i wadze 4,74 kg. Masa jednego metra bieżącego wynosi około 0,79 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty kwadratowe |
|---|---|
| Waga: | 4.74 kg |
| Bok kwadratu (AxB): | 10 mm |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Długość: | 6 000 mm |
| Bok kwadratu: | 10 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 0,79 kg |
| Waga produktu: | 4,74 kg |
| Cena za kg: | 4,69 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
