Pręt kwadratowy 14x14 mm
Kod: 3781Opis szczegółowy produktu
Pręt kwadratowy 14x14 mm to stalowy profil kwadratowy walcowany na gorąco w gatunku S235. Charakteryzuje się bardzo dobrą obrabialnością i nadaje się do zastosowań konstrukcyjnych oraz nośnych. Najczęściej wykorzystywany jest w warsztatach ślusarskich, gdzie służy przede wszystkim do produkcji dekoracyjnych wypełnień ogrodzeń. Produkt dostarczany jest w odcinkach handlowych o długości 6 m i wadze 9,24 kg. Masa jednego metra bieżącego wynosi około 1,54 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty kwadratowe |
|---|---|
| Waga: | 9.24 kg |
| Bok kwadratu (AxB): | 14 mm |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Długość: | 6 000 mm |
| Bok kwadratu: | 14 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 1,54 kg |
| Waga produktu: | 9,24 kg |
| Cena za kg: | 4,69 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
