Pręt kwadratowy 16x16 mm
Kod: 3782Opis szczegółowy produktu
Pręt kwadratowy 16x16 mm to stalowy profil kwadratowy walcowany na gorąco w gatunku S235. Charakteryzuje się bardzo dobrą obrabialnością i nadaje się do zastosowań konstrukcyjnych oraz nośnych. Najczęściej wykorzystywany jest w warsztatach ślusarskich, gdzie służy przede wszystkim do produkcji dekoracyjnych wypełnień ogrodzeń. Produkt dostarczany jest w odcinkach handlowych o długości 6 m i wadze 12,06 kg. Masa jednego metra bieżącego wynosi około 2,01 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty kwadratowe |
|---|---|
| Waga: | 12.06 kg |
| Bok kwadratu (AxB): | 16 mm |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Długość: | 6 000 mm |
| Bok kwadratu: | 16 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 2,01 kg |
| Waga produktu: | 12,06 kg |
| Cena za kg: | 5,58 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
