Pręt zbrojeniowy fi 32
Kod: 2927Opis szczegółowy produktu
Pręt zbrojeniowy fi 32, czyli zbrojenie betonu, to stal betonowa klasy B500B, którą wprowadza się do betonu w celu zwiększenia jego nośności i ograniczenia odkształceń betonu. Do produkcji żelbetonu stosowana jest stal zbrojeniowa. Dzięki prętom żebrowanym każdy budynek zachowuje stabilność, wytrzymałość i długą żywotność. Zbrojenie betonu - pręty można kształtować i giąć w warsztatach zbrojeniowych zgodnie z wymaganą dokumentacją techniczną. Średnica prętu zbrojeniowego wynosi 32 mm i jest dostarczany w długości produkcyjnej 6 m i wadze 37,86 kg. Długość 1 m odpowiada wadze 6,31 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty zbrojeniowe |
|---|---|
| Waga: | 37.86 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | B500B |
| Średnica (A): | 32 mm |
| Długość: | 6000 mm |
| Średnica: | 32 mm |
| Waga na metr: | 6,31 kg |
| Waga produktu: | 37,86 kg |
| Gatunek stali: | B500B |
| Cena za kg: | 4,21 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Pręt żebrowany 32, Pręt żebrowany fi 32 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
