Profil stalowy 100x100x8
Kod: 2794Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy 100x100x8 walcowany na gorąco bez obróbki powierzchniowej o jakości S235 ma szerokie zastosowanie. Jest to profil stalowy kwadratowy zamknięty, który gwarantuje spawalność i znajdzie zastosowanie głównie w warsztacie ślusarskim i innych dziedzinach techniki. Ze względu na swój kształt nadaje się do gięcia i spawania, a także do montażu. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, wadze 138,66 kg i grubości 8 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 23,11 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 138.66 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 8 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe grubościenne |
| Szerokość profilu (A): | 100 mm |
| Wysokość profilu (B): | 100 mm |
| Długość: | 6000 mm |
| Grubość ścianki: | 8 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 23,11 kg |
| Waga produktu: | 138,66 kg |
| Cena za kg: | 5,07 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
