Profil stalowy 160x160x5
Kod: 2825Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy 160x160x5 walcowany na gorąco bez obróbki powierzchniowej o jakości S235 ma szerokie zastosowanie. Jest to profil stalowy kwadratowy zamknięty, który gwarantuje spawalność i znajdzie zastosowanie głównie w warsztacie ślusarskim i innych dziedzinach techniki. Ze względu na swój kształt nadaje się do gięcia i spawania, a także do montażu. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, wadze 146,01 kg i grubości 5 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 24,34 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 146.01 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe grubościenne |
| Szerokość profilu (A): | 160 mm |
| Wysokość profilu (B): | 160 mm |
| Długość: | 6000 mm |
| Grubość ścianki: | 5 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 24,34 kg |
| Waga produktu: | 146,01 kg |
| Cena za kg: | 7,05 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
