Profil stalowy 50x50x5 (S355)
Kod: 2853Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy 50x50x5 (S355) to zamknięty, kwadratowy profil ze stali S355, walcowany na gorąco. Szerokie spektrum zastosowania w budownictwie, ślusarstwie i dziedzinach technicznych. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, o masie 42,39 kg, wysokości 50 mm, szerokości boku 50 mm i grubości profilu 5 mm. Długość 1 m odpowiada ciężarowi 7,07 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 42.39 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S355 |
| Grubość ścianki (C): | 5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe grubościenne |
| Szerokość profilu (A): | 50 mm |
| Wysokość profilu (B): | 50 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 5 mm |
| Gatunek stali: | S355 |
| Waga na metr: | 7,07 kg |
| Waga produktu: | 42,39 kg |
| Cena za kg: | 6,83 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
