Profil stalowy 60x60x6
Kod: 2785Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy 60x60x6 walcowany na gorąco bez obróbki powierzchniowej o jakości S235 ma szerokie zastosowanie. Jest to profil stalowy kwadratowy zamknięty, który gwarantuje spawalność i znajdzie zastosowanie głównie w warsztacie ślusarskim i innych dziedzinach techniki. Ze względu na swój kształt nadaje się do gięcia i spawania, a także do montażu. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, wadze 61,04 kg i grubości 6 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 10,17 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 61.04 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 6 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe grubościenne |
| Szerokość profilu (A): | 60 mm |
| Wysokość profilu (B): | 60 mm |
| Długość: | 6000 mm |
| Grubość ścianki: | 6 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 10,17 kg |
| Waga produktu: | 61,04 kg |
| Cena za kg: | 5,23 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
