Profil stalowy 70x70x4 (S355)
Kod: 2917Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy 70x70x4 (S355) to zamknięty, kwadratowy profil ze stali S355, walcowany na gorąco. Szerokie spektrum zastosowania w budownictwie, ślusarstwie i dziedzinach technicznych. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, o masie 49,74 kg, wysokości 70 mm, szerokości boku 70 mm i grubości profilu 4 mm. Długość 1 m odpowiada ciężarowi 8,29 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 49.74 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S355 |
| Grubość ścianki (C): | 4 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe grubościenne |
| Szerokość profilu (A): | 70 mm |
| Wysokość profilu (B): | 70 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 4 mm |
| Gatunek stali: | S355 |
| Waga na metr: | 8,29 kg |
| Waga produktu: | 49,74 kg |
| Cena za kg: | 6,84 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
