Profil stalowy nietypowy typu T 55x34x25x2
Kod: 2768Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy nietypowy typu T 55×34×25×2 to specjalny, standardowo spawany profil stalowy, który dzięki swojemu kształtowi znajduje zastosowanie w budownictwie, mechanice oraz w przemyśle. Jest to otwarty profil stalowy w kształcie litery T, produkowany w gatunku S235. Dzięki swojej konstrukcji profil ten jest lżejszy od klasycznych profili stalowych, co ułatwia jego wykorzystanie w różnorodnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Profil T 55×34×25 o grubości 2 mm dostarczany jest w odcinkach handlowych o długości 6 m i masie 15,6 kg. Masa jednego metra bieżącego wynosi około 2,6 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 15.6 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Grubość ścianki (C): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 55 mm |
| Szerokość profilu (D): | 25 mm |
| Szerokość profilu wraz z chorągiewką (A): | 55 mm |
| Wysokość profilu (B): | 34 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 2 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 2,60 kg |
| Waga produktu: | 15,6 kg |
| Szerokość profilu wraz z chorągiewką: | 55 mm |
| Szerokość profilu: | 25 mm |
| Cena za kg: | 7,09 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
