Profil stalowy ocynkowany 120x20x1,2
Kod: 4214Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy ocynkowany 120x20x1,2 to zamknięty prostokątny profil stalowy. Odporny na korozję. Ma szeroki zakres zastosowań w przemyśle budowlanym i ślusarskim, jak również w innych dziedzinach technicznych. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, wadze 11,94 kg, wysokości 120 mm, szerokości boku 20 mm i grubości profilu 1,2 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 2,59 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 15.55 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (C): | 1,2 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe cienkościenne |
| Szerokość profilu (A): | 120 mm |
| Wysokość profilu (B): | 20 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 1,2 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Waga na metr: | 2,59 kg |
| Waga produktu: | 11,94 kg |
| Cena za kg: | 12,33 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
