Profil stalowy ocynkowany 20x10x1,5
Kod: 4219Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy ocynkowany 20x10x1,5 to zamknięty prostokątny profil stalowy. Odporny na korozję. Ma szeroki zakres zastosowań w przemyśle budowlanym i ślusarskim, jak również w innych dziedzinach technicznych. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, wadze 11,94 kg, wysokości 20 mm, szerokości boku 10 mm i grubości profilu 1,5 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 0,64 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 3.82 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (C): | 1,5 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe cienkościenne |
| Szerokość profilu (A): | 20 mm |
| Wysokość profilu (B): | 10 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 1,5 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Waga na metr: | 0,64 kg |
| Waga produktu: | 11,94 kg |
| Cena za kg: | 10,46 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
