Profil stalowy ocynkowany 40x20x2
Kod: 830Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy ocynkowany 40x20x2 to zamknięty prostokątny profil stalowy w gatunku DX51D o wymiarach 40 mm × 20 mm oraz grubości ścianki 2 mm. Profil wykonany jest ze stali konstrukcyjnej, a jego powierzchnia została zabezpieczona poprzez cynkowanie w trakcie procesu produkcji materiału (DX51D). Oznacza to, że profil posiada ciągłą i cienką warstwę cynku, która zapewnia skuteczną ochronę antykorozyjną w standardowych warunkach zewnętrznych. Nie jest to jednak dodatkowe cynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową z grubą warstwą ochronną przeznaczoną do najbardziej wymagających środowisk. Profile są cynkowane w odcinkach produkcyjnych o długości 6 m, dlatego czoła profili oraz miejsca ewentualnego cięcia nie są ocynkowane. Profil znajduje zastosowanie w lekkich konstrukcjach stalowych, pracach ślusarskich oraz w projektach wymagających precyzji, trwałości i estetycznego wykończenia. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o masie 10,08 kg. Masa 1 metra wynosi około 1,68 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 10.08 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (C): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe cienkościenne |
| Szerokość profilu (A): | 40 mm |
| Wysokość profilu (B): | 20 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 2 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Rodzaj szwu: | napylony |
| Waga na metr: | 1,68 kg |
| Waga produktu: | 10,08 kg |
| Cena za kg: | 9,43 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
