Rura bezszwowa 44,5x3,2
Kod: 3876Opis szczegółowy produktu
Rura bezszwowa 44,5x3,2 to rura stalowa walcowana na gorąco klasy S235, wytwarzana z litego prętu poprzez przebijanie trzpienia. Wykonane ze stali specjalnego przeznaczenia, która wykorzystywana jest wyłącznie do produkcji rur bez szwu. Zastosowanie do konstrukcji rurowych, rurociągów wody, pary, gazu, powietrza do produkcji ram rowerowych i samochodowych. Długości produkcyjne rur bez szwu mieszczą się w standardzie od 5 do 7 m. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty za różnice w długości materiału.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rury stalowe |
|---|---|
| Waga: | 19.56 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość (B): | 3,2 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Cienkościenne rury |
| Średnica wewnętrzna: | 38,1 mm |
| Średnica zewnętrzna (A): | 44,5 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 3,2 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 3,26 kg |
| Waga produktu: | 19,56 kg |
| Cena za kg: | 10,02 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
