Rura spawana konstrukcyjna 70x4
Kod: 3429Opis szczegółowy produktu
Rura spawana konstrukcyjna 70x4 to rura walcowana na gorąco wykonana ze konstrukcyjnej stali nierdzewnej klasy S235. Oferujemy rury o różnych średnicach i różnej grubości ścianek. Mają one szerokie spektrum zastosowania, szczególnie w ślusarstwie. Nie nadają się do przewodzenia różnych substancji rozszerzających się lub gazów. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, wadze 39,06 kg i grubości ścianki 4 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 6,51 kg
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rury stalowe |
|---|---|
| Waga: | 39.06 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość (B): | 4 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Cienkościenne rury |
| Średnica zewnętrzna (A): | 70 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 4 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 6,51 kg |
| Waga produktu: | 39,06 kg |
| Cena za kg: | 5,26 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
