Rura stalowa owalna 30x15x1,5
Kod: 2772Opis szczegółowy produktu
Rura stalowa owalna 30x15x1,5 to standardowo spawany profil stalowy o przekroju płasko-owalnym. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, niską masą oraz estetycznym wyglądem. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, mechanice oraz w przemyśle. Profil o szerokości 30 mm, wysokości 15 mm i grubości ścianki 1,5 mm dostarczany jest w gatunku S235 w standardowej długości handlowej 6 m. Całkowita masa odcinka wynosi 5,16 kg, a masa jednego metra bieżącego to około 0,86 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Rury stalowe |
|---|---|
| Waga: | 5.16 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (B): | 1,5 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (A): | 30 mm |
| Wysokość profilu (C): | 15 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 1,5 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 0,86 kg |
| Waga produktu: | 5,16 kg |
| Cena za kg: | 6,48 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
