Strzemiona wieńcowe 6/150x180
Kod: 2930Opis szczegółowy produktu
Strzemiona wieńcowe 6/150x180 wykonywane są ze stali zbrojeniowej (prętów żebrowanych) i gięte w kształt kwadratu. W połączeniu z prostymi prętami umieszczane są w betonie w celu zwiększenia nośności konstrukcji oraz ograniczenia jej odkształceń. Stosowane są przede wszystkim przy wykonywaniu wieńców żelbetowych, nadproży oraz ław fundamentowych. Produkt dostarczany jest w pakietach po 50 sztuk, w jakości zgodnej z normą DIN 488, która zapewnia odpowiednią plastyczność i wytrzymałość materiału. Wymiary strzemion wynoszą 150 × 180 mm, a średnica pręta to 6 mm.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty zbrojeniowe |
|---|---|
| Waga: | 8.5 kg |
| Średnica pręta zbrojeniowego (C): | 6 mm |
| Wymiar strzemienia (A×B): | 150x180 mm |
| Wymiar: | 150x180 mm |
| Średnica pręta zbrojeniowego: | 6 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 50 |
| Waga opakowania: | 8,50 kg |
| Waga sztuki: | 0,17 kg |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
