Teownik 50x50x6
Kod: 3830Opis szczegółowy produktu
Teownik 50x50x6 to stalowy profil walcowany na gorąco w gatunku S235. Jest w pełni spawalny i dostarczany bez powłoki ochronnej. Stal konstrukcyjna, z której jest wykonany, nadaje się do zastosowań narażonych zarówno na obciążenia statyczne, jak i dynamiczne. Profil ten znajduje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie oraz w warsztatach ślusarskich – wykorzystywany jest do produkcji ram oraz jako wzmocnienie konstrukcji pomocniczych. Nie jest przeznaczony do hartowania. Produkt dostarczany jest w odcinkach handlowych o długości 6 m, o masie 26,64 kg. Wysokość środnika wynosi 50 mm, a grubość 6 mm. Masa jednego metra bieżącego to około 4,44 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Teowniki |
|---|---|
| Waga: | 26.64 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (C): | 6 mm |
| Szerokość półki (A): | 50 mm |
| Wysokość przekroju (B): | 50 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Wysokość przekroju: | 50 mm |
| Szerokość półki: | 50 mm |
| Grubość ścianki: | 6 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 4,44 kg |
| Waga produktu: | 26,64 kg |
| Cena za kg: | 4,84 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
