Ceownik ocynkowany 20x25x20x2
Kod: 852Opis szczegółowy produktu
Ceownik ocynkowany 20x25x20x2 to prostokątny, otwarty profil stalowy o przekroju w kształcie litery U, wykonany ze stali w gatunku DX51D o gwarantowanej spawalności. Profil jest gięty i posiada zaokrąglone krawędzie. Profile wykonywane są ze stali w gatunku DX51D i cynkowane już na etapie produkcji materiału, dzięki czemu posiadają ciągłą i trwałą warstwę cynku zapewniającą dobrą odporność na korozję w typowych warunkach zewnętrznych. Nie jest to jednak dodatkowe cynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową z grubą warstwą ochronną przeznaczoną do najbardziej wymagających środowisk. Materiał jest cynkowany u producenta w pełnych odcinkach 6-metrowych, dlatego czoła profilu oraz miejsca ewentualnego cięcia na wymiar pozostają nieocynkowane. Dzięki temu profil znajduje szerokie zastosowanie głównie w budownictwie i ślusarstwie, gdzie wymagana jest trwałość, stabilność i odporność na korozję. Produkowany jest w długości 6 m przy wadze 5,76 kg, wysokości 20 mm, szerokości ramienia 25 mm i grubości ścianki 2 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 0,96 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 5.76 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (D): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Szerokość profilu (B): | 20 mm |
| Wysokość profilu (A): | 25 mm |
| Wysokość profilu (C): | 25 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 2 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Waga na metr: | 0,96 kg |
| Waga produktu: | 5,76 kg |
| Cena za kg: | 6,99 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
