Ceownik ocynkowany 30x50x30x2
Kod: 4265Opis szczegółowy produktu
Ceownik ocynkowany 30x50x30x2 to prostokątny, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali DX51D, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Dodatkowo jest ocynkowany, co czyni go wysoce odpornego na korozję 10,34 kg, wysokości 30 mm, szerokości ramienia 50 mm i grubości ścianki 2 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 1,72 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 10.34 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Grubość ścianki (D): | 2 mm |
| Obróbka powierzchni: | ocynkowane |
| Szerokość profilu (B): | 50 mm |
| Wysokość profilu (A): | 30 mm |
| Wysokość profilu (C): | 30 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 2 mm |
| Gatunek stali: | DX51D |
| Waga na metr: | 1,72 kg |
| Waga produktu: | 10,34 kg |
| Cena za kg: | 10,2 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
