Ceownik zimnogięty 45x46x45x3
Kod: 4225Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 45x46x45x3, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 17,7 kg, wysokości 45 mm, szerokości ramion 46 mm i grubości ścianki 45 mm. Długość 1 m odpowiada masie 2,95 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 17.7 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 3 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 46 mm |
| Wysokość profilu (A): | 45 mm |
| Wysokość profilu (C): | 45 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 3 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 2,95 kg |
| Waga produktu: | 17,7 kg |
| Cena za kg: | 7,36 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 45x46x45, Profil stalowy U 45x46x45 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
