Ceownik zimnogięty 50x70x50x3
Kod: 4232Opis szczegółowy produktu
Ceownik zimnogięty 50x70x50x3, otwarty kawałek stali, o przekroju w kształcie litery U, gatunku stali S235, walcowany na gorąco z gwarantowaną spawalnością. Gięty, z zaokrąglonymi krawędziami. Stosowany głównie w budownictwie i ślusarstwie. Dostarczany w długości produkcyjnej 6 m, o wadze 22,8 kg, wysokości 50 mm, szerokości ramion 70 mm i grubości ścianki 50 mm. Długość 1 m odpowiada masie 3,8 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ceowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 22.8 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość ścianki (D): | 3 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość profilu (B): | 70 mm |
| Wysokość profilu (A): | 50 mm |
| Wysokość profilu (C): | 50 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 3 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 3,8 kg |
| Waga produktu: | 22,8 kg |
| Cena za kg: | 6,47 zł bez VAT |
| Alternatywne nazwy: | Profil U 50x70x50, Profil stalowy U 50x70x50 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
