Płaskownik stalowy 200x15
Kod: 2633Opis szczegółowy produktu
Płaskownik stalowy 200x15, zwany także płaską stalą lub profilem płaskim, to walcowany na gorąco płaskownik stalowy o jakości S235 z gwarantowaną spawalnością. Idealny do gięcia. Jest to uniwersalny rodzaj stali, który ma swoje zastosowanie w budownictwie, ślusarstwie i innych gałęziach przemysłu. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 141,3 kg i grubości 15 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 23,55 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Płaskowniki stalowe |
|---|---|
| Waga: | 141.3 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Grubość (B): | 15 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Szerokość (A): | 200 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Szerokość: | 200 mm |
| Grubość: | 15 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 23,55 kg |
| Waga produktu: | 141,3 kg |
| Cena za kg: | 5,09 zł bez VAT |
| Materiał: | Stal |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
