Pręt ciągniony fi 7
Kod: 3715Opis szczegółowy produktu
Pręt ciągniony fi 7 zwany stalą płaską lub ciągnioną, to walcowana na zimno stal okrągła o jakości S235. Nadaje się do spawania. Stosowany jest głównie jako część maszyn i konstrukcji poddawanych obciążeniom statycznym i dynamicznym w warsztatach ślusarskich, obróbce metali czy w budownictwie. Dostarczane w długościach produkcyjnych 6 m, wadze 1,81 kg i średnicy 7 mm. Długość 1 m odpowiada wadze 0,30 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pręty stalowe |
|---|---|
| Waga: | 1.81 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S235 |
| Średnica (A): | 7 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Średnica: | 7 mm |
| Gatunek stali: | S235 |
| Waga na metr: | 0,30 kg |
| Waga produktu: | 1,81 kg |
| Cena za kg: | 5,88 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
