Profil stalowy 150x100x8 (S355)
Kod: 4095Opis szczegółowy produktu
Profil stalowy 150x100x8 (S355) to zamknięty, prostokątny profil walcowany na gorąco w jakości S355. Szerokie spektrum zastosowania w budownictwie, ślusarstwie i dziedzinach technicznych. Dostarczane w długości produkcyjnej 6 m, o masie 176,34 kg i grubości profilu 8 mm. Długość 1 m odpowiada ciężarowi 29,39 kg.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Profile stalowe |
|---|---|
| Waga: | 176.34 kg |
| Długość produkcyjna: | 6 m |
| Gatunek stali: | S355 |
| Grubość ścianki (C): | 8 mm |
| Obróbka powierzchni: | bez obróbki powierzchni |
| Podział ze względu na grubość ścianki: | Profile stalowe grubościenne |
| Szerokość profilu (A): | 150 mm |
| Wysokość profilu (B): | 100 mm |
| Długość: | 6 000 mm |
| Grubość ścianki: | 8 mm |
| Gatunek stali: | S355 |
| Waga na metr: | 29,39 kg |
| Waga produktu: | 176,34 kg |
| Cena za kg: | 6,73 zł bez VAT |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
